Czy jesteś kandydatem na nowoczesny implant stomatologiczny lub protezę zębów?

Idealny kandydat do implantu jest w dobrym zdrowiu ogólnym oraz jego jama usta jest w nienaganny stanie estetycznym. Odpowiednie kości szczęki są potrzebne do wspierania implantu, a najlepsi kandydaci mają zdrowe tkanki dziąseł, które są wolne od chorób przyzębia.

Implanty są ściśle związane z kośćmi i tkankami dziąsła bazowego w ustach.  Dentystyczni eksperci specjalizujący się w tych właśnie obszarach twierdzą że  są idealnymi członkami tacy właśnie ludzie. Nie tylko implantolodzy stomatologiczni mają największe doświadczenie w tego typu pracy z innych stomatologów, mają też specjalną wiedzę, szkolenia i możliwości, które potrzebują twoje  zęby, które wyglądają i czują się tak, jak własne. Dentysta i implantolog stomatologiczny będą współpracować, aby Twoje marzenia o białych zdrowych zębach się ziściły.

Czy leczenie jest trudne?

Ta procedura to wysiłek między wami, dentystą i Twoim implantologiem. Twoja dentysta skonsultuje się z Państwem w celu ustalenia, gdzie i w jaki sposób należy umieścić gabinet mieszczący się w Chorzowie – stomatologia-stencel.pl. W zależności od konkretnego stanu i rodzaju implantu który zostanie wybrany, twój dentysta stworzy plan leczenia dostosowany do twoich potrzeb.

Oto kilka scenariuszy leczenia:

a) Wymiana pojedynczego zęba Jeśli brakuje jednego zęba, jeden implant i korona mogą jej nie zastąpić.

b) Wymiana kilku zębów Jeśli brakuje kilku zębów, implanty wspierane na mosty mogą je zastąpić.

c) Wymiana wszystkich Twoich zębów Jeśli brakuje wszystkich zębów, implantami pełny mostek lub pełne protezy Zabrze może je zastąpić.

Czego mogę się spodziewać po zabiegu?

Pięknego uśmiechu i zdrowych zębów co prawda nie prawdziwych lecz wyglądających jak prawdziwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *